Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Печатено издание
Политика Македонија Економија Хроника Коментари Свет Култура Спорт Скопје Забава Хороскоп
Pub
20.09.2011, 17:30

Прочитај сe`, види сe`, дознај сe`!

Прес@Мобиле и Прес@ТВ дигитални апликации
Вести, забава и спорт, 24 часа во денот!

Инсталирајте ја бесплатната апликација на вашиот iPhone или Android® и бидете секогаш во тек што се случува во земјата и светот, преку вести и најави од „Дневник“, „Утрински“ и „Вест“, каде и да сте!

За iPhone пребарајте Press@mobile на App store и инсталирајте ја бесплатната апликација.

За Android® апликацијата, пребарајте „Прес@Мобиле“ на Android® маркетот во едноставно скенирајте го QR кодот од фотографијата со бар-код скенерот од вашиот уред!

 

Не чекајте ги вестите на ТВ, тие ве чекаат вас!

Прва информативна апликација за дигитална телевизија во Македонија. Доколку имате MaxTV, проверете на каналот 1113 или едноставно пристапете преку Мени>MaxTVекстра>
Апликации>Прес@ТВ
 

Овозможено од Медиа принт Македонија и Македонски телеком


Статијата е прочитана 23058 пати.

Испрати коментар


„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

  


Site Meter


Време
Скопје, 37°C

Ведро

Четврток
Делумно облачно
Макс: 38°C, Мин: 17°C

Петок
Сончево
Макс: 36°C, Мин: 18°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани
(ИНТЕРВЈУ) Сузан Сарандон: Се уште сум хипи-девојка
Моите синови десет години не ги гледаат моите филмови и немаат интерес за тоа, ни изјави холивудската актерка во Карлови Вари
(ФОТО) Го истетовираа Тодор Александров
На околната ограда со црн спреј е напишано „Грујо носи си го“, а петметарската бронзена скулптура е испрскана со бела бо...
(ФОТО) Награден стрипот „Волшебното катче на Цане“ на Тхе Мичо
Еден од најдобрите македонски стрип цртачи, беше награден со специјалната награда во чест на Миодраг Величковиќ – Мивел,...
(ФОТО) Кавадарчанец освои бронза на натпревар за генијалци
Ѓорѓи Шемов се натпреваруваше со научен труд од областа на заштитата на животната средина...

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |