www.utrinski.com.mk
08 февруари 2014 02:47
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-

Вести

Казни за невработените за лажно пријавување податоци
Околу 20 проценти од невработените дале неточни телефонски броеви и адреси, конс...
прочитај повеќе

КЛИК ДО НОВОТО

Е-ИЗДАНИЕ

Денот низ фотографии

Најнови вести
4°СкопјеВреме
Магла
Пет11
Саб13
Нед13
Пон14
Вто16
НајчитаниНајкоментирани

     Site Meter   
Број 4404, 08.02.2014
На прво место
Бизнисот е „алергичен“ на избори
Стопанството трпи во предизборниот период. Чекајќи го исходот, бизнисмените се воздржуваат од инвестирање и од поголеми ...
прочитај повеќе
Препорачано од уредникот
Раскомотени руски олимпијки
Зимската олипијада во Сочи, Русија и официјално започна а пред самиот почет...
прочитај повеќе
Младите не коментираат политика
Една третина од нив никогаш не биле во кино, 14 отсто не прочитале весник - шока...
прочитај повеќе
Колку не' промени „Фејсбук“ за 10 години
По 10 години постоење, колку што наполни во вторникот, на 4 февруари, и со 1,2 м...
прочитај повеќе
Еден пат, за еден живот
Николчо Јанков-Коки, музичар...
прочитај повеќе
Груба политичка манипулација со Ромите
Аналитичарите згрозени од користењето непознати ромски зруженија во политички це...
прочитај повеќе
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ