www.utrinski.com.mk
29 август 2016 15:41
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-
Вести
Илинден го реконструира патот Миладиновци - Текија - Дељадровци
Проектот чини 16,8 милиони денари, а парите се обезбедени од ЕУ ИПА-грантот за р...
прочитај повеќе

КЛИК ДО НОВОТО

Е-ИЗДАНИЕ

Денот низ фотографии
Најнови вести
31°СкопјеВреме
Сончево
Пон30
Вто31
Сре30
Чет30
Пет29
Саб28
Нед28
Пон28
Вто27
Сре26
НајчитаниНајкоментирани

     Site Meter   
Број 5169, 29.08.2016
Изборите ги отворија вратите за нови вработувања
Пред секои избори стана правило да се интензивира динамиката на отворање на слободни работни места во државните институц...
прочитај повеќе
Препорачано од уредникот
Деца-бомбаши го растресоа светот
Индоктринирани момчиња и девојчиња - ИСИС сега ги користи најранливите за да пос...
прочитај повеќе
Кој ќе влезе во опозицискиот блок
Коалицијата на СДСМ ќе се шири - можно е да и' се приклучат и невладини активист...
прочитај повеќе
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ