www.utrinski.com.mk
10 август 2014 19:34
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-

Вести

КЛИК ДО НОВОТО

Е-ИЗДАНИЕ

Денот низ фотографии

Најнови вести
31°СкопјеВреме
Ведро
Нед32
Пон34
Вто36
Сре36
Чет36
НајчитаниНајкоментирани

     Site Meter   
Број 4555, 09.08.2014
Репортажа Преспанско Езеро - Жални остатоци од некогашниот втор туристички центар
Некогаш Преспа располагаше со 7.000 квалитетни легла – денеска, пак, прашање е дали има 700...
прочитај повеќе
Препорачано од уредникот
Градските татковци со длабоки џебови
Што откриваат анкетните листови за имотната состојба на државните функционери и ...
прочитај повеќе
Оружјето игра и за добро и за лошо
Пиштолите и рачните бомби станаа достапни за граѓаните како и петардите...
прочитај повеќе
Гастроманија - Ништо без риба
Александар Николиќ, готвач во хотелот „Словенска плажа“ во Будва вели дека Црна ...
прочитај повеќе
„Аморес перос“ за јубилејот на Сараевскиот фестивал
Дваесетгодишнината ќе ја одбележат „Мостови на Сараево“, мексиканскиот филм, Мај...
прочитај повеќе
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ