Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Онлајн издание
Вести Магазин Спорт
Онлајн Магазин
09.02.2012, 13:36
Ал Пачино сака дете со 39 години помладата ЛусилаОд првиот брак, Лусила има 14-годишна ќерка Камила, додека нејзиното 71-годишно момче од поранешните врски има три деца

„Би било убаво кога би имала уште едно дете и затоа Ал и јас размислуваме за поднова“, изјавила во интервју за магазинот „Хелоу“ 32-годишната Лусила Полак, девојка на Ал Пачино. Од првиот брак, Лусила има 14-годишна ќерка Камила, додека нејзиното 71-годишно момче од поранешните врски има три деца: 22-годишната ќерка Џули Мери, како и 12-годишните близнаци Антон Џејмс и Оливија Роз.

„Повторно би уживала во мајчинството. Жените од Аргентина се приврзани за домот и се добри мајки. Веројатно затоа толку им се допаѓаме на мажите“, вели Лусила. Таа додала дека во врската со актерот не ја чувствува разликата во годините, зашто Пачино е млад во срцето.

„Емоционално е многу млад и неговата дневна рутина е послична на ритамот на еден 40-годишник отколку на 80-годишник. И секако многу е секси, тоа никој не може да го порекне, зарем не?“, вели Полак.Статијата е прочитана 1833 пати.

Испрати коментарМузика, вино и љубов на фестивалот „Валентин за Трифун“
Снежни врнежи и црвен тепих на отворањето на Берлинале
„Преместен камен“ од Маџиров преведена на бугарски
Монографија за композиторот Томислав Зографски
Вечерва почнува 62. издание на Берлинале
Маџиров пофален и во американско книжевно списание
Киа Рио - автомобил на годината во Македонија за 2012
Босанка со помош на пластична операција стана Анџелина Џоли
Евровизиската песна на Калиопи премиерно на 29 февруари
Сестрата на принцезата ќе го добие дворецот Хогвортс
Ќе се реконструира галерискиот простор во МСУ
Ќе се конзервира базиликата во Охрид откриена пред три години
Башевски - Судирот на интереси ќе биде надминат
ДПМ ги награди Ристо Г. Јачев и Петре Димовски
„Самсунг галакси нексус“ промовиран во Македонија
Мадона повторно на Балканот - концерт во Загреб на 11 јуни„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИЕ

"""

  


Site Meter


Најнови вести
Време
Скопје, -6°C

Слаби снежни врнежи

Сабота
Слаби снежни врнежи
Макс: 1°C, Мин: -3°C

Недела
Мешавина од дожд и снег
Макс: 2°C, Мин: -6°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп | Саботен магазин |