Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Онлајн издание
Вести Магазин Спорт
Трета интерпелација за Јанкулоска
Во жестоката дебата, опозицијата бараше оставка од министерката за внатрешни работи. Гордана Јанкулоска се „товари“ за прикривање на убиството на Нешковски, за злоупотреба на МВР во случајот со Љубе Бошкоски, за политичка пресметка со пратеникот Фијат Цаноски...

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИЕ

"""

  


Site Meter


Време
Скопје, -18°C

Делумно облачно

Вторник
Слаби снежни врнежи
Макс: -1°C, Мин: -11°C

Среда
Слаби снежни врнежи
Макс: 0°C, Мин: -8°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |