Број 2864  среда, 17 декември 2008
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Мислења
Писма
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска

Претходен број


Site Meter
Втора страница

Verbatim

Ама какво раскинување, ВМРО-ДПМНЕ не може да дише без нас. Тоа е цврста коалиција, а ние сме стожер во неа

Љубомир Иванов Ѕинго, лидерот на социјалистите не може да поверува дека вмровците би оделе сами на локалните избориСе обидов да ја променам Европа, но всушност, Европа ме промени мене

Никола Саркози, францускиот претседател во обраќањето пред Европскиот парламент за последен пат во улога на претседавач со ЕУ


Статијата е прочитана 134 пати.

Испрати коментар
Најди! во Утрински
Барај со НАБУ
Втора страница
Карикатура
ОМО „Илинден“-ПИРИН го прозва Станишев
Зелени рецепти
Џорџ Буш
Чешка го враќа Западен Балкан на агендата