Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Печатено издание
Политика Македонија Економија Коментари Свет Култура Спорт Скопје Забава Хороскоп Ретровизор Саботен магазин
Политика
24.04.2012, 15:06

Почитувани читатели,

Бидејќи полемиката меѓу Ерол Ризаов и Паско Кузман предизвика големи реакции и поделени мислења ви ја ставаме на увид целата:

Интервју со Паско Кузман: Треба да се срамиме од зборот антиквизација
Катерина Богоева 21.03.2012

Паско, веќе не е смешно
Ерол Ризаов 22.03.2012

Кратко писмо до Ерол Ризаов
Паско Кузман 26.03.2012

Паско, те чекам на мегдан
Ерол Ризаов 26.03.2012

За идентитетскиот земјотрес во Македонија
Паско Кузман
31.03.2012

Паско, ќе зажалиш повеќе од Пруст
Ерол Ризаов 02.04.2012

За Паско и (ре)креацијата на културното наследство 
Донка Барџиева - Трајковска 04.04.2012

Е, ако де...
Паско Кузман 05.04.2012

Ако се измешаме со трици...
Ерол Ризаов 07.04.2012

За триците и ос��лката
Паско Кузман 11.04.2012

Паско, ти и Господ
Ерол Ризаов 12.04.2012

Ероле, навистина, доста е...
Паско Кузман 20.04.2012

Паско, поразени сме сите
Ерол Ризаов 23.04.2012


Статијата е прочитана 5488 пати.

Испрати коментар


„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

  


Site Meter


Време
Скопје, 22°C

Ведро

Недела
Сончево
Макс: 38°C, Мин: 22°C

Понеделник
Ведро
Макс: 36°C, Мин: 23°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани
(ФОТО) Отворање на Олимписките игри во Лондон
Британците сo интересна и пред се' музички илустративна церемонија...
Денот на отворањето почна со ѕвонење на илјадници ѕвона
Први се огласија големите ѕвона на кулата часовник Биг Бен, покрај зградата на британскиот Парламент и брегот на Темза, ...
Усеин Болт посакува четири олимписки злата
Свеченото отворање ќе ги засени големите пропусти!
Камерон: Олимпијадата е најголемата безбедносна операција во мирно време
Торп во Лондон како коментатор
Грчка олимпијка расно навредувала на „Твитер“

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп | Ретровизор | Саботен магазин |