Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Онлајн издание
Вести Магазин Спорт
Отсечени 80 села, во 28 општини нема настава
Центарот за управување со кризи е во постојан контакт со жителите од отсечените делови и доколку има потреба од храна и медицински лекови, ќе интервенира со своја механизација

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИЕ

"""

  


Site Meter


Најнови вести
Време
Скопје, -6°C

Облачно

Вторник
Слаби снежни врнежи
Макс: -3°C, Мин: -11°C

Среда
Слаби снежни врнежи
Макс: -4°C, Мин: -14°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |