Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Онлајн издание
Вести Магазин Спорт
Гутен таг, фрау Меркел!
Груевски во вторник во премиерска посета на Меркел во Берлин. Средбата Груевски - Меркел се смета за клучен потег на македонската надворешна политика пред самитот на НАТО во Чикаго

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИЕ

"""

  


Site Meter


Најнови вести
Време
Скопје, -1°C

Слаби снежни врнежи

Сабота
Слаби снежни врнежи
Макс: 0°C, Мин: -3°C

Недела
Мешавина од дожд и снег
Макс: 2°C, Мин: -6°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп | Саботен магазин |