www.utrinski.com.mk
05 март 2016 03:37
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-
Вести
Се засилува тимот за странски инвестиции пред избори
Владата објави оглас за ангажирање на тројца советници во кабинетите на министри...
прочитај повеќе

КЛИК ДО НОВОТО

Е-ИЗДАНИЕ

Денот низ фотографии

Најнови вести
2°СкопјеВреме
Делумно облачно
Пет12
Саб16
Нед18
Пон17
Вто15
НајчитаниНајкоментирани

     Site Meter   
Број 5024, 05.03.2016
Три книги во финале за „Роман на годината“
Лауреатот на наградата на „Утрински весник“ ќе се избира од „Телото во кое треба да се живее“ на Петар Андоновски, „Неви...
прочитај повеќе
Препорачано од уредникот
Палмата во Бутел ја преживеа зимата, но не и политиката
Раководството на ДУИ заедно со педесетина партиски членови и симпатизери и вчера...
прочитај повеќе
Министерството задоволно од Кембриџ, родителите креваат раменици
Заменик-министерот за образование Спиро Ристовски смета дека реформите ја постиг...
прочитај повеќе
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ