Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Онлајн издание
Вести Магазин Спорт
Онлајн Магазин
30.01.2012, 13:10
Џоли и Пит им забраниле на децата да читаат за нив на ИнтернетБред (48) вели дека на компјутерите на децата ги блокирале своите имиња и така им оневозможиле преку Гугл да „бараат информации за мама и тато“

Славната холивудска двојка Анџелина Џоли и Бред Пит им забраниле на своите деца да бараат информации за нив на Интернет.

Бред (48) вели дека на компјутерите на децата ги блокирале своите имиња и така им оневозможиле преку Гугл да „бараат информации за мама и тато“.

Актерот додаде дека не сака да зависи од тоа што мислат луѓето за нив.

Пит, исто така, откри дека нивните шест деца сакаат тој и Анџелија да се венчаат.

- Децата ни создаваат голем притисок и поставуваат многу прашања, рече Пит, пренесува таблоидот „Сан“.
Статијата е прочитана 866 пати.

Испрати коментарЦртани филмови со Македонската филхармонија
Лаушевиќ задоволен што доби српски пасош
„Чувства. О. Сеќавања“ - нова книга за клавијатуристката од ЕКВ
Карл Кокс во Белград на 28 април
Софија Вергара најпосакувана жена на светот
Јанг работел со Џобс на нов формат за продукција на звук
Благој Нацоски во опера со прочуениот Андреа Бочели
Драмскиот театар ќе постави шест премиери во 2012
(ФОТО) Кира Најтли во ново секси издание за „Џи Кју“
„Кармина Бурана“ повторно во МОБ
Синтија Никсон - Бисексуалка сум, одбрав хомосексуална врска
И Министерката за култура се сретна со принцот Мајкл
„Феникс“ најавува многубројни настани на „Фестивалот на чајот и читањето“
Tрибина во чест на Кирил Ристоски во МНТ„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАН��Е

"""

  


Site Meter


Најнови вести
Време
Скопје, -2°C

Снег

Четврток
Снег
Макс: -1°C, Мин: -6°C

Петок
Мешавина од дожд и снег
Макс: 4°C, Мин: -1°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |