Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Онлајн издание
Вести Магазин Спорт
Онлајн Магазин
06.03.2012, 13:51

(ФОТО) Голите гради на Кристина Хендрикс излегоа на интернетАктерката тврди дека на фотографиите направени со мобилен телефон не е таа, иако признала дека некој и го хакнал мобилниот

Интернет е преплавен со слики од разголените гради на Кристина Хендрикс, но актерката тврди дека на фотографиите направени со мобилен телефон не е таа, иако признала дека некој и го хакнал мобилниот.

На една слика се гледа Кристина во градник од тантела, а на друга во прв план се нејзините разголени гради, кои ја прославија во светот.

Објавена е и фотографија на која актерката е без шминка, само во маичка и стои пред огледало, како и една на која носи секси корсет и гаќички.Инаку, Кристина пред неколку дена изјавила дека најдобро се чувствува кога е гола, а веднаш потоа некој и го хакирал мобилниот телефон. Нејзиниот портпарол изјавил дека сликите на кои се разголените гради не и' припаѓаат на актерката, но сличноста е евидентна.

Интересно е дека речиси истовремено интернет-заедницата дошла и до разголените слики на Оливија Мун, но и таа е упорна во тврдењата дека на сликите не е таа, туку некоја нејзина анонимна двојничка.


Статијата е прочитана 2384 пати.

Испрати коментар(ФОТО) Петра Јовановска доби Гран при за „Анонимни вагини“
„Мугер Фугер“ со концерт во МКЦ
Дуке Бојаџиев со нов материјал пред њујоршката публика
Шестмина кандидати за директор на „Охридско лето“
Режисерот Џон Блондел пристигна во Битола
Седум романи во потесен избор за „Роман на годината“
„Пет капки сон“ на Манчевски во Белград
Вечерва се отвора 14. Зимски салон
ВИП преживеан стартува од 12 март
„Новинарите пеат“ на 30 ��арт во Универзалната сала
Стана Смиљковиќ ја доби меѓународната награда „Ана Франк“
(ФОТО) Промовирана биографијата на Стив Џобс
Брахим и понуди брак на Мадона, поп-кралицата се двоуми
Значење на датумот за раѓање
„Соочување со иднината“ - нов арт-фестивал
Александар Прокопиев доби „Балканика“ за „Човечулец“

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИЕ

  


Site Meter


Време
Скопје, 2°C

Облачно

Четврток
Мешавина од дожд и снег
Макс: 8°C, Мин: 1°C

Петок
Обилни врнежи
Макс: 10°C, Мин: 2°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |