ДЕНОТ НИЗ ФОТОГРАФИИ

Настапот на навивачките на Њујорк џетс „флајт кру“ по првтата четвртина од НФЛ фудбалската пресметка со Хјустон Тексанс во Ист Рутерфорд , Њу Џерси
Останати галерии