-->
Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Печатено издание
Политика Македонија Економија Хроника Коментари Свет Култура Спорт Скопје Забава Хороскоп
Политика
ДУИ влезе, СДСМ излезе
По средбите на Али Ахмети со меѓународниот фактор, ДУИ, по три дена опструирање на парламентот, реши да ги поддржи влади...
Се' е исто, само Филе се менува
Ниту една од законските рамки што се најавуваа пред Брисел не е изгласана во македонскиот парламент...
Силна експертска критика за полициската реформа
Многу одредби од новиот Закон за полиција ги нарушуваат човековите права, укажува стручната јавност...
Молитва за почеток на академската година
Поглаварот на МПЦ, г.г. Стефан, ќе чиноначалствува со литургијата што ја организира УКИМ, поточно Православно-богословск...
Попоски и Бесими притискаат за членство во НАТО
Иванов повторно во Турција
Алиу: ДУИ е за Параолимпијада

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

 
Што прават денеска
 


Site Meter


Најнови вести
Време
Скопје, 17°C

Делумно облачно

Сабота
Локални грмотевици
Макс: 26°C, Мин: 13°C

Недела
Обилни врнежи
Макс: 22°C, Мин: 16°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани
Во Конго отриен нов вид мајмун
Овој вид мајмуни локалните жители ги нарекуваат лесула, а нивните задници имаат специфична сина боја...
Стогодишник се` уште работи во „Волмарт“
Највозрасниот работник во САД има 100 години и веќе 29 години работи во супермаркет на „Волмарт“ во Канзас...
Жителите на Фокландските Острови се сметаат за Фокландери
Според пописот Островјаните се гледаат себеси како жители на самостојна прекуморска територија и бараат од Аргентина да ...

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |