Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Печатено издание
Втора страница На прво место Политика Македонија Економија Хроника Едиторијал Анализа Мислења Писма Свет Култура Спорт Скопје Забава Некролог Хороскоп Што прават денеска Стил
Втора страница
23.04.2010, 19:31

Verbatim

 Ова е почеток на трагичен период

Илијас Илиопулос, генералниот секретар на Синдикатот на јавниот сектор на Грција стравува за кризатаНашите верници се клањаат по улици, во паркови, зашто во верските објекти не ги собира

Хаџи Сулејман ефенди Реџепи, претседателот на ИВЗ ја објаснува потребата од спорната обнова на џамијата АрастаЗа несреќите и за непогодите се виновни луѓето

Казем Седиги, иранскиот ајатолах смета дека вонбрачниот секс може да предизвика земјотрес


Статијата е прочитана 917 пати.

Испрати коментарПатека за нов старт
Божидар Димитров ќе отвора бугарски училишта во Македонија
Грчкото лоби стаса до Скопје, македонското во илегала

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИЕ

"""

  


Site Meter


Најнови вести
Време
Скопје, -8°C

Ведро

Понеделник
Ведро
Макс: 6°C, Мин: -1°C

Вторник
Магла
Макс: 4°C, Мин: 0°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Втора страница | На прво место | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Едиторијал | Анализа | Мислења | Писма | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Некролог | Хороскоп | Што прават денеска | Стил |