-->
Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Печатено издание
Политика Македонија Економија Хроника Коментари Свет Култура Спорт Скопје Забава Хороскоп
Спорт
МЗТ Скопје станува акционерско друштво
Основачи на друштвото се Општина Аеродром и „Орка спорт“ со сооднос во уделот 75:25 проценти...
ФИФА му пишува на скопјанецот Жатев
Предлозите за надминување на нерегуларностите за време на фудбалските натпревари проследени до Судискиот оддел...
Металург и Биркиркара задоволни од ждрепката
Христов приземен, иако ривалот од Малта е отворен пат кон двомеч со Рух Хоржов во Лига Европа...
Крај уште на почетокот за Бердих
Финалистот на Вимблдон од пред две години елиминиран во три сета од Летонецот Гулбис...
Ибериски двобој за финалето
Португалија вечерва на „Донбас арена“ ќе ја предизвика Шпанија во првиот полуфинален меч на Европското првенство...
Фудбал-вести
Дрогба доаѓа во Барселона?!...
Шевченко избира меѓу пензија и САД
Фудбалската легенда на Украина се двоуми дали да ја продолжи кариерата...
Шундовски ја презеде Констанца
ОФС-Струмица го кандидира Омерагиќ
Ѓорческа со седмата носителка во Прокупле
Јотовски против Зеленков во Белград

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

  


Site Meter


 
Најнови вести
Време
Скопје, 29°C

Ведро

Четврток
Ведро
Макс: 30°C, Мин: 13°C

Петок
Сончево
Макс: 34°C, Мин: 17°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани

Полемика-Новинарството се дави во контејнер со смрдливо ѓубре
Новинарките Мирка Велиновска и Билјана Секуловска по повод последните бранувања во медиумскиот простор предизвикани од потпишувањето на Договорот за декриминализација на клеветата, за „Утрински весник“ одговараат на шест прашања за состојбите во медиумите

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |