Број 3633  понеделник, 18 јули 2011
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Мислења
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска
Онлајн вести

Насловна
Site Meter
Забава

Се ожени Јован Јованов

Јован Јованов овој викенд се заколна и пред државата и пред Бога дека Николина е жената со која има намера да се впушти во сите животни премрежиња. И во добро и во лошо, и во среќа и во тага, оваа двојка тргна да стане семејство со база од многу љубов. Да потсетиме - Јован три години возеше на релација Нови Сад - Скопје, во јануари беше свршувачката, а од завчера Николина официјално стана г-ѓа Јованова.


#
Статијата е прочитана 1931 пати.

Испрати коментар

Од: Buntovnik
Датум: 18.07.2011 09:31:30
Hebiga Hovan Hovanov dobra zenska. Aj so sreka, pozdrav od Spanija.
Од: mene
Датум: 18.07.2011 14:56:08
snaskava nesto mnogu isuncana (neprirodno)

Најди! во Утрински
Забава
Живкица Каленикова - радио и ТВ-водителка
Скара, најомилена машка релаксација
Добро се снајде во лезбиска улога
Добрата тетка ќе биде супер мајка

"""