-->
Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Печатено издание
Политика Македонија Економија Хроника Коментари Свет Култура Спорт Скопје Забава Хороскоп
Култура
„Животот е сон“ како краткотраен лет
Кон „Животот е сон“, режија: Владо Цветановски, сценографија: Владо Ѓорески, костими: Благој Мицевски, музика: Оливер Јо...
Прва клапа на „До балчак“
Режисерот Столе Попов в четврток, во селото Света ќе започне да го снима својот најнов филм по сценарио на Горан Стефано...
Подотворена завеса
Трајче Кацаров
Кратово ќе добие реновирана киносала
Салата „Напредок“ во Домот на културата „Лазар Софијанов“ ќе се обнови со околу 6.800.000 денари...
Уметноста на Кавадарци се претставува во Париз

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

  


Site Meter


 
Најнови вести
Време
Скопје, 30°C

Ведро

Четврток
Ведро
Макс: 30°C, Мин: 13°C

Петок
Сончево
Макс: 34°C, Мин: 15°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани

Полемика-Новинарството се дави во контејнер со смрдливо ѓубре
Новинарките Мирка Велиновска и Билјана Секуловска по повод последните бранувања во медиумскиот простор предизвикани од потпишувањето на Договорот за декриминализација на клеветата, за „Утрински весник“ одговараат на шест прашања за состојбите во медиумите

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |