-->
Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Печатено издание
Политика Македонија Економија Хроника Коментари Свет Култура Спорт Скопје Забава Хороскоп
Македонија
Руски кардиолози ја посетија „Аџибадем - Систина“
„Клиничката болница работи според сите светски стандарди, што овозможува пациентите да се чувствуваат сигурно и безбедно...
Истокот не му ги дава очите на Скопје, ќе ги лекува во Штип
Одделението за очни болести во штипската Клиничка болница доби комплетна најсовремена опрема за дијагностика и лекување ...
Нова зграда за учениците во Горно Врановци
Во новата училишна зграда учат 23 учесници од прво до петто одделение...
Битолските таксисти на протест
Повеќе од 200 таксисти вчера бараа поскапување на такси-превозот...
За детски кардиооперации нема да се патува во странство
Специјалната болница „Филип Втори“ ги изведе првите три операции на отворено срце на деца на товар на државата...

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

 
Што прават денеска
 


Site Meter


Најнови вести
Време
Скопје, 17°C

Делумно облачно

Сабота
Локални грмотевици
Макс: 26°C, Мин: 13°C

Недела
Обилни врнежи
Макс: 22°C, Мин: 16°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани
Во Конго отриен нов вид мајмун
Овој вид мајмуни локалните жители ги нарекуваат лесула, а нивните задници имаат специфична сина боја...
Стогодишник се` уште работи во „Волмарт“
Највозрасниот работник во САД има 100 години и веќе 29 години работи во супермаркет на „Волмарт“ во Канзас...
Жителите на Фокландските Острови се сметаат за Фокландери
Според пописот Островјаните се гледаат себеси како жители на самостојна прекуморска територија и бараат од Аргентина да ...

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |