Број 2860  петок, 12 декември 2008
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Анализа
Мислења
Писма
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска
Фељтон

Претходен број


Site Meter
Забава

ЏЕНИФЕР АНИСТОН

Повторно гола и самоуверена

Откако неодамна ги покажа своите гради за новогодишниот календар за 2009 година и ја откри желбата дека сака да го покажува своето тело, актерката Џенифер Анистон направила чекор понапред и се појавила како од мајка родена на насловната страница на магазинот ГК.

Најпознатата од групата „Пријатели“, освен својата совршена линија, во интервјуто открила и дека не е во блажена состојба и дека не се одлучила да го побара Џон Мајер за сопруг.

А, откако решила да им стави крај на приказните за лутината спрема Анџелина Џоли, изјавила дека сето тоа е само една голема лага, бидејќи тие живеат сосема нормално и во мир.

„Смешно е што луѓето не можат да сфатат дека сите ние заедно за викендите заминуваме во Хемптонс. Тоа е навистина лудо, бидејќи сите деца се тука и Захари и Нокс...“, појаснила Анистон.

Во однос на прашањето за ситуацијата во Холивуд, која многу актерки условно ги остави без работа поради светската економска криза, како и неодамнешниот штрајк на сценаристите, Анистон изјавила дека нема за што да се грижи.

„Има премногу филмови во кои главната цел на жената е да го најде вистинскиот маж. Но, како што можете да видите, тоа не е случај со мене. Тие теми навистина не ги сакам“, појаснила Анистон.


Статијата е прочитана 1252 пати.

Испрати коментар
Најди! во Утрински
Барај со НАБУ
Забава
Не сум ниту срамежлива ниту конзервативна
Сите на концерт „И така натака“
Сонувачи со отворени очи
Нашите настапуваат за шест илјади евра, а соседите за 60 илјади