Број 3272  понеделник, 03 мај 2010
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Економија
Хроника
Едиторијал
Анализа
Мислења
Писма
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска

Site Meter
Втора страница

Verbatim

 Ги спасив банките, ја спасив автомобилската индустрија. Ама, да се спасат медиумите? Сепак, јас сум само претседател, а не маѓионичар!

Барак Обама, американскиот претседател скромно го оценува својот придонес во спасот на својата земја од глобалната економска кризаСе чувствувам гордо!

Крис Витвер, британски онлајн-одмаздник, кој на најпопуларната социјална мрежа „Фејсбук“ ги објави имињата на 6.000 осудени педофили низ светот


#
Статијата е прочитана 423 пати.

Испрати коментар
Најди! во Утрински
Втора страница
Карикатура
Македонија подготви одговор за Софија
Бугарија не треба „дополнително“ да ги признава Македонците
Процентите на премиерот