-->
Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Печатено издание
Политика Македонија Економија Хроника Коментари Свет Култура Спорт Забава Хороскоп
Македонија
Снегот ја покри Македонија и отсече села
Првиот поголем снег донесе закочени и непроодни патишта, сообраќајки, масовно доцнење на работа и откажана настава...
Дополнителна дејност само во државните болници
Лекарите нема да можат дополнително да работат во приватни болници,
нов модел што допрва ќе се тестира...
Температурите во минус, расте потрошувачката на струја
Завчера во Скопје се потрошиле рекордни 11 милиони квч. струја, а во цела земја 26,8, најмногу во последните неколку год...
Продолжува кампањата за плаќање струја на рати
Семејството на Глигоров платило и за неговиот погреб
Владата потврди дека не учествувала во намирувањето на трошоците на погребот на покојниот претседател...

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

  


Site Meter


Најнови вести
Време
Скопје, 20°C

Ведро

Сабота
Сончево
Макс: 38°C, Мин: 18°C

Недела
Сончево
Макс: 40°C, Мин: 22°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани
(ИНТЕРВЈУ) Сузан Сарандон: Се уште сум хипи-девојка
Моите синови десет години не ги гледаат моите филмови и немаат интерес за тоа, ни изјави холивудската актерка во Карлови Вари
(ФОТО) МПМ добитник на награда за филантропија
Во име на вработените на Медиа Принт Македонија наградата ја прими Виктор Доневски, извршен директор во компанијата...
(ФОТО) Го истетовираа Тодор Александров
На околната ограда со црн спреј е напишано „Грујо носи си го“, а петметарската бронзена скулптура е испрскана со бела бо...
(ФОТО) Награден стрипот „Волшебното катче на Цане“ на Тхе Мичо
Еден од најдобрите македонски стрип цртачи, беше награден со специјалната награда во чест на Миодраг Величковиќ – Мивел,...

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Забава | Хороскоп |