Број 3410  вторник, 19 октомври 2010
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Мислења
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска
Фељтон
Вести
Site Meter
Забава

ТЕЈЛОР МОМСЕН

Актерката прави колекција од филмови за возрасни

Тејлор Момсен (17) откри дека има голема желба да гледа туѓи снимки со сексуални активности. Американската контроверзна тинејџерка, позната по улогата во серијата „Трачерки“, кажа дека со задоволство собира и чува домашни порно-филмови од познати и славни личности. „Доколку снимката е добра, сигурно ќе ја погледнам. Има неколку од порно-филмовите што ми се посебно драги, но меѓу нив не се наоѓа оној со Памела Андерсон и Томи Ли. Познатиот пар не направи некое специјално видео за памтење, а јас никогаш не би имала секс со Томи. Тој е одвратен“, кажа Тејлор.

Инаку, младата актерка се занимава и со манекенство, но и со музика - дел е од бендот „Прити реклес“. Кога имаше 8 години, ја напиша песната „Блекаут“ и ја издаде во демоверзија. Сега, ТВ-ѕвездата Хајди Монтаг, позната по многубројните пластични операции, ја презеде во свои раце и jа издаде истата песна. „Умрев од смеење кога слушнав дека ја преработила темата. Па, тоа е песна за осумгодишни девојчиња, што и' е на неа?“, рече Момсен.


#
Статијата е прочитана 608 пати.

Испрати коментар
Најди! во Утрински
Забава
Нова Камила во кралското семејство?
Со децении криел од семејството за вонбрачната ќерка
„Капка под небото“ пристигнува на 22 ноември
„Шевролет спарк“ -футуристички блесок на малата „искра“
Гладни сте за слатки и за солена храна?


EU to move ahead on Serbia accession, add tough conditions
Bulgaria's landmark anti-mafia case unravels
Hungary waters down procurement rules for EU presidency