-->
Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Печатено издание
Политика Македонија Економија Хроника Коментари Свет Култура Спорт Скопје Забава Хороскоп
Економија
Фирмите бараат месари, а младите сакаат дипломи
Хемичари, информатичари, брокери, готвачи, возачи... се меѓу најбараните професии на специјализираните интернет сајтови...
Владата ќе вработи 2.000 невработени и нови 400 кај познат работодавач
Лицата ќе добиваат надомест од 7.600 денари месечно, а ќе бидат осигурани во случај на несреќа при работа...
ЕВН: Укинувањето на евтината тарифа е економски оправдано
Тетово го решава проблемот со вода за наредните 100 години
Народна банка под надзор на Владата
Намалени рејтинзите на 15 италијански банки
Соседите не дозволуваат реновирање на Саат кулата во Штип
Веќе три години за овој споменик на културата, бизнисменот Сашко Миладинов е спремен да донира 50.000 евра...

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

Што прават денеска
 


Site Meter


Најнови вести
Време
Скопје, 36°C

Делумно облачно

Среда
Ведро
Макс: 37°C, Мин: 18°C

Четврток
Делумно облачно
Макс: 36°C, Мин: 17°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани

Пирсон на 100 метри со пречки победи со нов олимписки рекорд
Австралијката на 100 метри со пречки победи со време на нов олимписки рекорд – 12.35 секунди...
Преглед на освојувачи на медали – Лондон 2012 – 11.ден
По единаесетиот натпреварувачки ден 73. држави имаат освоено медали...
Исинбаева остана без златен медал
Фаворитката за златниот медал во скок со стап во женска конкуренција Русинката Елена Исинбаева неуспеа да го одбрани прв...

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |