Број 3627  понеделник, 11 јули 2011
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Мислења
Писма
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска
Онлајн вести

Насловна
Site Meter
Скопје

Соседско сончање на тераса

Кој вели дека во Скопје единствените места за сончање се градските плажи и базени. За некои скопјани дури попогодни се летни тераси од станбените згради, на кои можат да уживаат на летното сонце. Сами или со соседите сеедно, бидејќи не е лошо кога се има добрососедски односи, а згора, пак, покрај соседскиот муабет, ќе се добие и убав тен. (Сн.К.)


#
Статијата е прочитана 2734 пати.

Испрати коментар
Најди! во Утрински
Скопје
Ако има ред во фрлањето ѓубре, контејнерите нема да мирисаат
Кокосовите кошници на канделабрите останаа без цвеќе

"""