Број 2871  четврток, 25 декември 2008
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Мислења
Писма
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска
Фељтон

Site Meter
Забава

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ

Љубоморната Џеј Ло го шпионира Марк Антони

Иако Џенифер Лопез и Марк Антони ги демантираа сите гласишта за крахот на четиригодишниот брак, не успеаја да ги запрат медиумските шепотења за проблемите во врската.

Така, „Пејџ сикс“, трач-страница на „Њујорк пост“, пишува дека Џенифер е толку недоверлива кон Марк, па на неговата турнеја го испраќала својот асистент додека таа била дома со близнаците.

„Сакаше информации од прва рака за да биде сигурна дека не ја изневерува“, изјавил доверлив извор за „Пејџ сикс“.

Судејќи според написите, двојката го продава својот имот во Бел Ер, каде што во јуни 2004 година ги разменија свршеничките прстени.

Фотографиите на пејачко-актерскиот пар без свршеничките прстени ги поттикна гласиштата дека бракот им е пред распад, но нивниот претставник го демантираше.


Статијата е прочитана 707 пати.

Испрати коментар
Најди! во Утрински
Барај со НАБУ
Забава
Христина Мицевска - мис на фотогеничност на Балканот