Број 3633  понеделник, 18 јули 2011
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Мислења
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска
Онлајн вести

Насловна
Site Meter
На прво место

Ротации


#
Статијата е прочитана 1077 пати.

Испрати коментар

Од: petre
Датум: 18.07.2011 10:04:34
promaseni rotacii Spire ne go znae zakonot za rab. odnosi a ke bide minister ? Teute ke gi zastapuva interesite na albancite , ke se smee Evropa so nea , Nikolce go sredi obrazovanieto , pa sega da go zapletka i zdravstvoto I taka site po red , a narodot ke strada , no ima nekoj sto go gleda seto ova i ke kaznuva

Најди! во Утрински
На прво место
Само три нови ѕвезди на владиното небо
10 точки од владината програма
Маневски ќе го унапреди Туфегџиќ
Биографии на новите министри

"""