Број 3633  понеделник, 18 јули 2011
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Мислења
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска
Онлајн вести

Насловна
Site Meter
Забава

Бијонсе

Добрата тетка ќе биде супер мајка

„Бијонсе не може да го дочека моментот да има деца со својот Џеј Зи, а кога ќе се случи тоа таа ќе биде најдобрата, најприродната мајка на светот“, мисли нејзината сестра Соланж.

Сексапилната пејачка планира деца и тоа во најскоро време, открива понатаму нејзината сестра, која го има шестгодишниот син Даниел.

„Таа го обожава Даниел. Секаде шетаат заедно, пред неколку дена бевме низ Европа, а тие двајца како да се натпреваруваа кој ќе биде попалав, како детството да не поминува никогаш... Сите добри тетки потоа стануваат супер мајки“, изјави Соланж за „Дејли мирор“.


#
Статијата е прочитана 1583 пати.

Испрати коментар
Најди! во Утрински
Забава
Живкица Каленикова - радио и ТВ-водителка
Скара, најомилена машка релаксација
Добро се снајде во лезбиска улога
Се ожени Јован Јованов

"""