Број 2869  вторник, 23 декември 2008
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Анализа
Мислења
Писма
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска
Фељтон

Претходен број


Site Meter
Забава

ВИКТОРИЈА БЕКАМ

Луда од љубомора

Сопругот на некогашната „зачинета“ девојка Дејвид Бекам требало да има интервју со една од најубавите и најсекси водителки во Италија Илари ди Амико, но поради инсистирањето на Викторија, интервјуто било откажано.

Како што пренесува италијанското списание „Република“, поради преминот од американскиот фудбалски клуб Лос Анџелес галакси во италијанскиот Милан, Бекам требало да има интервју со новинарката на Скај спорт, но договорот пропаднал поради љубомората на сопругата Викторија.

Најверојатно, Викторија успеала да ја пронајде новинарката преку Интернет и по дознавањето на податоците за неа, како и за нејзиниот изглед, сфатила дека е многу подобро доколку Бекам да не се појави на интервјуто и целата работа да биде откажана.

Инаку, по пристигнувањето во Милано, Бекам ја одржал својата официјална прес-конференција за новинарите, при што истакнал дека е убаво да се направи мала промена.


Статијата е прочитана 1753 пати.

Испрати коментар
Најди! во Утрински
Барај со НАБУ
Забава
Повреден асистент при изведба на магија
Одличен перформанс
Наскоро пред олтар