Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Печатено издание
Политика Македонија Економија Хроника Коментари Свет Култура Спорт Скопје Забава Хороскоп
Култура
21.12.2011, 14:16

КНИЖАРНИЦИ ВО СКОПЈЕ

Икона
М.Х.Јасмин б.б., ТЦ Рамстор
02 3227 850
локација: ТЦ Рамстор

Икона
бул.Партизански Одреди 9
02 3222 543
карши Соборен храм, Градски ѕид

Или-или
Васил Главинов 3 лок.15
02 3225 445
локација: спроти гимназија Ј.Броз

Книжарница Култура
бул.Крсте Мисирков б.б.
02 3290 713
локација: Економски факултет

Книжарница Култура
ул. Македонија 33
02 3296 763
локација: Ристиќева палата

Матица Македонска
бул.Св.Климент Охридски 23
02 3221 138
02 3230358

Малиот принц
бул.В.С.Бато 69
02 2435 222
локација: Ново Лисиче

Малиот принц
бул.Јане Сандански 78, ТЦ Бисер
02 2450 401
02 2435222
локација: ТЦ Бисер

Медиум
М.Т.Гологанов 72-б лок.2
02 3072 073
локација: кај Млечен ресторан

Табернакул
Димитрија Чуповски 4
02 3133 058
02 3127073

Табернакул
Сава Ковачевиќ 11 П.фах 251
02 3115 329
02 3127073

Темплум
бул.Партизански Одреди а-2/3-2 стан 4
02 3245 726
02 2042831
локација: над Магор кафе

Топер
ГТЦ-приземје
02 3121 937
02 3121938

Топер
Димитрија Чуповски 1
02 3230 325
локација: Рекорд

Топер
Дане Крапчев 21
02 3228 418
02 3296386
локација: Дебар маало

Три
ГТЦ, кат 1
02 3238 722
локација: ГТЦ, до кино Милениум


Статијата е прочитана 2713 пати.

Испрати коментарХОТЕЛИ ВО СКОПЈЕ
МУЗЕИ ВО СКОПЈЕ
ТЕАТРИ ВО СКОПЈЕ
КИНА ВО СКОПЈЕ
КАФУЛИЊА ВО СКОПЈЕ
РЕСТОРАНИ ВО СКОПЈЕ

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

   


Site Meter


Време
Скопје, 12°C

Обилни врнежи

Четврток
Делумно облачно
Макс: 20°C, Мин: 7°C

Петок
Сончево
Макс: 22°C, Мин: 6°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани
Фељтон
Јованка Броз - Титова Совладетелка (5)
Владетелот и совладетелката често не беа на „иста бранова должина“. Специјално за своите читатели „Утрински весник“ и „Медија принт Македонија“ ги откупија правата на објавување извадоци од книгата „Јованка Броз - Титова совладетелка“
Волшебните „Дед кен денс“ утревечер во Солун
Концертот на „Дед кен денс“ во нашата најблиска културна дестинација е предизвик и за голем број македонски фанови...

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |