Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Печатено издание
Политика Македонија Економија Хроника Коментари Свет Култура Спорт Скопје Забава Хороскоп
Култура
21.12.2011, 14:12

КИНА ВО СКОПЈЕ

Градско кино - Милениум
ГТЦ кат 1 сек.8 лок.49
02 3120 389

Дом на АРМ
ул. Македонија 12
02 3282 331
02 3282331

Кино Рамстор
М.Х.Јасмин б.б.
02 3290 153
02 3229846

Фросина
Димитар Влахов б.б.
02 3115 805
02 3115 508
локација: Кај Хард Рок


Статијата е прочитана 2312 пати.

Испрати коментарХОТЕЛИ ВО СКОПЈЕ
МУЗЕИ ВО СКОПЈЕ
ТЕАТРИ ВО СКОПЈЕ
КНИЖАРНИЦИ ВО СКОПЈЕ
КАФУЛИЊА ВО СКОПЈЕ
РЕСТОРАНИ ВО СКОПЈЕ

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

   


Site Meter


Време
Скопје, 12°C

Обилни врнежи

Четврток
Делумно облачно
Макс: 20°C, Мин: 7°C

Петок
Сончево
Макс: 22°C, Мин: 6°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани
Фељтон
Јованка Броз - Титова Совладетелка (5)
Владетелот и совладетелката често не беа на „иста бранова должина“. Специјално за своите читатели „Утрински весник“ и „Медија принт Македонија“ ги откупија правата на објавување извадоци од книгата „Јованка Броз - Титова совладетелка“
Волшебните „Дед кен денс“ утревечер во Солун
Концертот на „Дед кен денс“ во нашата најблиска културна дестинација е предизвик и за голем број македонски фанови...

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |