Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Печатено издание
Политика Македонија Економија Хроника Коментари Свет Култура Спорт Скопје Забава Хороскоп
Култура
21.12.2011, 14:30
ХОТЕЛИ ВО СКОПЈЕ


Порта
Владимир Комаров б.б.
(02) 2400 011

Хотел 7
Водњанска 28
(02) 3176 905

Скопје
Андон Дуков 27
(02) 3090 755

Олимпиа СЛ
ул.18 б.б.
(02) 2672 555

Бест Вестерн - Хотел Турист
Ѓуро Стругар 11
(02) 3289 111

Холидеј Ин
Моша Пијаде 2
(02) 3292 929

Александар Палас
бул.8-ми Септември б.б.
(02) 3092 392

Аристократ Палас
Елисие Поповски-Марко 59
(02) 3109 511

Арка
Битпазарска 90/2
(02) 3230 603

Балкан Турист Пропертис
Маршал Тито 53/1
(02) 3298 280

Бимбо
29-ти Ноември 63
(02) 3214 517

Бристол
ул. Македонија 1
(02) 3114 883

Викторија
Славе Деловски 18
(02) 3107 600

Вила Водно
Партение Зографски 79-а
(02) 3177 711

Брамс
бул.Партизански Одреди 153, Порта Влае
(02) 2044 159

Виена
ул.113 бр.16-а
(070) 701 209
локација: Чаршија, до х.Арка

Вергина
Скупи б.б.
(02) 3095 123

Гранит
Миле Поп Јорданов 44
(02) 3081 194

Дувет
Ул: 27-ми Март 5
(02) 3227 944

Еуро актива
Качанички пат б.б., с.Визбегово
(02) 2655 034

Империјал
Благоја Гојан 24
(02) 2736 053

Камник
Камник б.б.
(02) 2523 522

Капиштец
Миле Поп Јорданов 3
(02) 3081 424

Карпош
Шекспирова б.б.
(02) 3088 388

Кањон Матка
ул.1 б.б.,Сарај,с.Матка
(070) 271 900

Клан
Битпазарска 76
(02) 3296 093

Континентал
бул.Александар Македонски б.б.
(02) 3116 599

Луксор
Качанички пат б.б.
(02) 2650 079

Македонијатурист
Моша Пијаде 2
(02) 3114 466

Министерство за одбрана-воен хотел
Коста Новаковиќ б.б.
(02) 3112 060

Младински хотел (Феријален дом)
Пролет 25
(02) 3114 849

Мрамор
Кленоец 11-а, Влае
(02) 2044 528

Панорама Резиденс
Салвадор Аљенде б.б.
(02) 3177 900

Пелистер
Плоштад Македонија б.б.
(02) 3112 482

Премиер
Јосиф Јосифовски Свештарот 36
(02) 3223 666

Резиденс Ин
Коле Неделковски 6
(02) 3239 940

Роза Дипломатик
Роза Луксембург 13
(02) 3135 469

Ројал
Васил Ѓоргов 32
(02) 3080 777

Софка-Парк
Градски Парк б.б.
(02) 3238 777

Стоун Бриџ
Кеј Димитар Влахов 1
(02) 3244 900

Тасино чешмиче
Белградска 28
(02) 3177 333

Томче Софка
Ј.Х.Џинот 14
(02) 3117 250

ТЦЦ Плаза
Васил Главинов 12
(02) 3111 807

Урбан
бул.Партизански Одреди 48
(071) 222 862

Водно
Средно Водно б.б.
(02) 3177 027

Центар
бул.Кочо Рацин б.б., Олимписки базен
(02) 3120 430

Јадран
27-ми Март 8
(02) 3118 427Статијата е прочитана 3359 пати.

Испрати коментарМУЗЕИ ВО СКОПЈЕ
ТЕАТРИ ВО СКОПЈЕ
КНИЖАРНИЦИ ВО СКОПЈЕ
КИНА ВО СКОПЈЕ
КАФУЛИЊА ВО СКОПЈЕ
РЕСТОРАНИ ВО СКОПЈЕ

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

   


Site Meter


Време
Скопје, 12°C

Обил��и врнежи

Четврток
Делумно облачно
Макс: 20°C, Мин: 7°C

Петок
Сончево
Макс: 22°C, Мин: 6°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани
Фељтон
Јованка Броз - Титова Совладетелка (5)
Владетелот и совладетелката често не беа на „иста бранова должина“. Специјално за своите читатели „Утрински весник“ и „Медија принт Македонија“ ги откупија правата на објавување извадоци од книгата „Јованка Броз - Титова совладетелка“
Волшебните „Дед кен денс“ утревечер во Солун
Концертот на „Дед кен денс“ во нашата најблиска културна дестинација е предизвик и за голем број македонски фанови...

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |