www.utrinski.com.mk
18 јули 2016 17:06
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-
Вести
Грешката зад воланот се прави еднаш, нема втора шанса за изгубениот живот
„Човекот е доминантен фактор од кој зависи безбедноста во сообраќајот“, вели Сто...
прочитај повеќе

КЛИК ДО НОВОТО

Е-ИЗДАНИЕ

Денот низ фотографии

Најнови вести
24°СкопјеВреме
Претежно облачно
Пон25
Вто26
Сре26
Чет28
Пет31
Саб33
Нед32
Пон30
Вто29
Сре30
НајчитаниНајкоментирани

     Site Meter   
Број 5134, 18.07.2016
Сезонците тргнаа по работа во странство
Македонците секое лето се' помасовно заминуваат на работа во земјите од Блискиот Исток, Италија, Малта, Грција... каде ш...
прочитај повеќе
Препорачано од уредникот
Интервју: Потребен ни е економски патриотизам
Неопходно е да има рамноправен регионален развој. Кога ќе го имаме тоа, балканск...
прочитај повеќе
Грешката зад воланот се прави еднаш, нема втора шанса за изгубениот живот
„Човекот е доминантен фактор од кој зависи безбедноста во сообраќајот“, вели Сто...
прочитај повеќе
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ