Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Печатено издание
Политика Македонија Економија Хроника Коментари Свет Култура Спорт Скопје Забава Хороскоп
Забава
18.07.2012, 15:24

Првата средба: многу емоции

Американскиот актер Том Круз завчера во Њујорк, првпат по разводот од Кејти Холмс, ја гушна својата најмлада ќерка. Емотивната средба на Сури и нејзиниот татко ја забележаа стотици фоторепортери, а за првпат по проблемите со разводот Том беше насмеан - причина секако беше неговата миленичка, која цврсто го гушкаше околу вратот.

Актерот штотуку го заврши снимањето на филмот „Oblivion“ во Калифорнија и веднаш летна за Њујорк да ја види Сури, која ден пред пристигнувањето на нејзиниот татко имаше мала сообраќајна незгода. Имено, „мерцедесот“ во кој се возеа Кејти Холмс и Сури, кои седеа на задното седиште удрил во камион за собирање ѓубре, но за среќа никој не бил повреден.


Статијата е прочитана 2784 пати.

Испрати коментарШто прават денеска
Летото е за практичен стил
Ќерките бараат судска забрана за мајката
Крај на кариерата кога синот ќе тргне на училиште
Бара прошка од сопругата Мелани Грифит
Виктор најавува „ПМС“
„Пирели“се облече
Сличности?!
Накова како од мајка родена
Романтичен претседател
Потсетник за добар одмор

„УТР��НСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

Што прават денеска
 


Site Meter


Време
Скопје, 23°C

Делумно облачно

Сабота
Ведро
Макс: 38°C, Мин: 18°C

Недела
Ведро
Макс: 35°C, Мин: 16°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани
ОДБРОЈУВАЊЕ ДО ОЛИМПИЈАДА
Остануваат уште 7 дена до почетокот на Олимписките игри во Лондон...
Британците очекуваат жетва на медали
Домашниот тим на Игрите во Лондон ќе има 542 спортиста што е рекорден број натпреварувачи од Велика Британија на една ол...
Леброн Џејмс најплатен спортист на Игрите
Од договорот со Мајами добива 13 милиони, останатите 40 легнуваат на неговата сметка од вносните зделки со спонзори...
Олимпиското злато вреди 620 долари
Трудница на Олимписките игри
Брајант не може да замисли да не освои злато
Семенја ќе го носи знамето за ЈАР

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |