Број 3047  вторник, 28 јули 2009
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Анализа
Мислења
Писма
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска

Претходен број


Site Meter

ЕН ДЈУМАН СОЕТЕРО

Мајката на Обама позирала гола во 50-тите

На многу Интернет-портали од пред некој ден можат да се најдат фотографии на голата Ен Дјуман Соетеро, мајка на американскиот претседател Барак Обама. Фотографиите датираат од 50-тите години. Разголената мајка на Обама позирала пред непознат фотограф, најверојатно во дневната соба од семејната куќа на Обама.Лежела гола на подот, била клекната на фотелја, гордо покажувајќи ги своите облини со заводлив поглед. Тие фотографии, наводно, во тоа време ги објавиле неколку еротски списанија. Ниту официјален Вашингтон, ниту американската опозиција не сакаа да ги коментираат овие фотографии. Може да се заклучи дека Обама поради тоа повеќе бил приврзан кон неговата баба, отколку кон мајка му.


#
Статијата е прочитана 4522 пати.

Испрати коментар

Од: tea
Датум: 28.07.2009 00:58:42
tolku se grozni, shto lichat na fotomontaza ??????
Од: Skender
Датум: 28.07.2009 07:37:58
ovo e se fals napraveno, se gleda i na fotografiite. Ova e lazna foto..
Од: flying-monaco
Датум: 28.07.2009 09:32:00
Neznam shto so ova se postignuva, i shto e interesno. Laga ili vistina, po sekako e banalno...
Од: Klinton
Датум: 28.07.2009 12:23:22
Sto ve cudi be luge, pa ima li nekoj americki precednik bez skandali ? Ili se kolne na tv deka nemal nisto so sekretarkata, em zena mu podocna se kandidira za precednik. Ili pak ima afera so Merlin Monro, mu vrsat atentat... Ako so Obama ostane samo na ovaa fotografija, ke bide precednik so najcisto minato poslednive decenii.
Од: bubi
Датум: 28.07.2009 16:35:35
Kolku cuden narod sme nie balkancite i po sto godini od denot na brzoto informiranje-telegrafot nie seuste veruvame deka ima nesto povazno od show-biznisot koj go vrti ne samo americkiot son tuku i sonot na celata planeta.Se e samo pari seto ostanato e veter i magla -nezaboravajte taka e duri i vo vasata familija-proverete no trezveno bez cuvstva.

Најди! во Утрински
Насловна
Граѓаните не спијат ако имаат долгови
Којзнае што јадеме?
ЕУ ги пегла односите со Македонија
Зденко
На „Дрисла“ се уништувале отпадоци од риба?
Исцедено здравство
Лустрацијата почнува од државниот врв
Претопло српско лето
Една година Влада- поблизу до ЕУ, подалеку од НАТО
Анонимен Чех донира прстен од 12 век
Малата Ангела ќе ја бара и Интерпол
Цементни миленичиња
Verbatim
Саркози застана на нозе