Број 3047  вторник, 28 јули 2009
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Анализа
Мислења
Писма
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска

Претходен број


Site Meter

Verbatim

Сите знаат дека остана во болница поради тестови што е нормално кога ќе паднете во бессознание... сето ова изгледа позитивно

Патрик Девеџијан,

францускиот министер за планирање на семејството се обидува да ја смири јавноста по хоспитализирањето на СаркозиЗа само неколку минути сите мои другари беа убиени. Дома не смеев да одам, бидејќи сигурно таму ќе ме бараа

Александар Петровиќ,

еден од последните живи крагуевски ученици се сеќава на 21 октомври 1941 година кога го избегна масакрот, во кој беа стрелани 300 ученици, бегајќи преку прозорец


#
Статијата е прочитана 499 пати.

Испрати коментар
Најди! во Утрински
Насловна
Граѓаните не спијат ако имаат долгови
Којзнае што јадеме?
ЕУ ги пегла односите со Македонија
Зденко
На „Дрисла“ се уништувале отпадоци од риба?
Исцедено здравство
Лустрацијата почнува од државниот врв
Претопло српско лето
Една година Влада- поблизу до ЕУ, подалеку од НАТО
Анонимен Чех донира прстен од 12 век
Мајката на Обама позирала гола во 50-тите години
Малата Ангела ќе ја бара и Интерпол
Цементни миленичиња
Саркози застана на нозе