-->
Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Печатено издание
Политика Македонија Економија Хроника Коментари Свет Култура Спорт Скопје Забава Хороскоп
Хороскоп

Хороскоп

 

Овен

Односот со партнерот станува се' поинтензивен. Сексуалниот живот е поизразено нагласен од кога и да е. Добри вести очекувајте на професионален план. Одлична можност за добивка. Внимавајте на здравјето.Бик

Пред вас е интересен ден во еротска смисла. Љубовниот живот ви е балансиран, иако се можни повремени расправии поради вашата напнатост. Многу работите, но ве очекуваат деловен успех и сигурна добивка.Близнаци

Денес најдобро се чувствувате во прегратката на партнерот. Работата ве оптоварува. Водете сметка што потпишувате. Мали проблеми во домот, но и во сообраќајот. Можни се казни. Добри вести од странство.Рак

Ова е ден кога имате можност да освоите вистинско богатство во игрите на среќа. Ниту на љубовен план не стагнирате. Ќе поминете необична вечер. Или накратко речено, добри изглед за среќа и задоволство.Лав

Денес на некој начин ќе го разубавувате просторот во кој живеете, бидејќи сте расположени за тоа. Односот со партнерот се нормализира и многу добро се чувствувате. Задоволство во љубовта и во времето минато со децата.

Девица

Исклучително сте активни и успешни на деловен план. Ситуацијата на планот на љубовта денес е чувствителна тема, но можни се промени по тоа прашање. Финансиска добивка. Расправии со блиските роднини и соседи.Терезија

Изгледа дека денес ќе имате многу среќа, особено кога се во прашање парите, бидејќи може да очекувате финансиска добивка. Релаксирајте се и повеќе забавувајте се. Во љубовниот живот внесете малку повеќе романтика.Скорпија

Пред вас е посебен ден. Можна е средба со стара љубов, дури и почеток на авантура. Финансиската состојба се подобрува, што поволно се одразува на семејната ситуација. Проблеми со здравјето.Стрелец

Многу сте сентиментално расположени, што се гледа по начинот на кој денес разговарате со другите. Склони сте кон платонска љубов, но и кон тајни врски. Одлична можност за релаксирање. Внимавајте на тежината.Јарец

Дружељубиви сте и насочени кон нови познанства. На работа ситуацијата, главно, е добра. Односот со партнерот е повеќе другарски отколку љубовен. Сигурна финансиска добивка. Проблеми со ’рбетот.Водолија

Насочени сте кон правење нови планови. Имате прекрасни идеи и не воздржувајте се од реализирање. Ве очекува успех во соработката со помлади колеги. Интересни средби со пријателите. Здравјето е добро.Риби

Денес имате исклучителна можност за деловен успех. Пријатно сте расположени и денес ќе почнете многу нешта што ќе вродат со плод. Пред вас е можност за патување. Здравјето е стабилно.

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

Што п��ават денеска
 


Site Meter


Најнови вести
Време
Скопје, 17°C

Ведро

Четврток
Ведро
Макс: 33°C, Мин: 15°C

Петок
Сончево
Макс: 37°C, Мин: 17°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани
ОДБРОЈУВАЊЕ ДО ОЛИМПИЈАДА
Остануваат уште 8 дена до почетокот на Олимписките игри во Лондон...
Двајца олимпијци нема да претставуваат ниту една држава
Двајца спортисти на Олимпијадата ќе настапуваат самостојно и нема да претставуваат ниту една држава...
Олимпиското село во Лондон без вода за пиење
Организаторите се уште доцнат со водоинсталатерските работи во Олимпиското село, па спортистите немаат вода за пиење
...
Олимпиското злато вреди 620 долари
Семенја ќе го носи знамето за ЈАР
Брајант не може да замисли да не освои злато
Трудница на Олимписките игри

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |