www.utrinski.com.mk
04 март 2016 16:09
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-
Вести
Се засилува тимот за странски инвестиции пред избори
Владата објави оглас за ангажирање на тројца советници во кабинетите на министри...
прочитај повеќе

КЛИК ДО НОВОТО

Е-ИЗДАНИЕ

Денот низ фотографии

Најнови вести
11°СкопјеВреме
Делумно облачно
Пет12
Саб16
Нед18
Пон17
Вто16
НајчитаниНајкоментирани

     Site Meter   
Број 5023, 04.03.2016
Сметката на МРТ се' уште е блокирана
Од УЈП ја потврдија блокадата, како и дека се работи на изнаоѓање решение во рамки на законските прописи, не објаснувајќ...
прочитај повеќе
Препорачано од уредникот
Екстра субвенции за садење според почвена карта
Новата педолошка карта ќе им помогне на земјоделците да одлучат што и во кој дел...
прочитај повеќе
Најмладиот планинар со седум години се искачи на 40 врвови на Балканот
Неготинецот Ване Бошев од 3 години се искачува по планините, а денес е член на с...
прочитај повеќе
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ